Itt vagyunk: Főoldal Fontos linkek

Fontos linkek

Berlini Szalon
A Berlinben élő magyar értelmiség évente két-három alkalommal találkozik a Pompéry/Nabel család otthonában, ahol irodalmi, művészeti, társadalomtudományi, stb. előadásokat tartunk meghívott előadókkal. Az est mindenkori vendége a kulturális élet egy-egy, átmenetileg vagy állandóan Berlinben tartózkodó magyar képviselője.
Csipetnyi Só
Csipetnyi Só, független evangélikus magazin.
Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem
Az Európai Protestás Magyar Szabadegyetem hivatalos honlapja. Gyülekezetünk alapítói az EPMSZ berlini tagjai.
Magyar Egyesület Berlin e.V.
Magyar Egyesület Berlin e.V. célja a magyar kultúra ápolása és terjesztése.
Magyarországi Evangélikus Egyház
A Magyarországi Evangélikus Egyház hivatalos honlapja.
Magyar Katolikus Egyház
A Magyar Katolikus Egyház hivatalos honlapja.
Magyarországi Református Egyház
A Magyarországi Református Egyház hivatalos honlapja.
Németországi magyar gyülekezetek
Ezen a honlapon a németországi magyar protestáns gyülekezetek életérôl olvashatnak.
Nyugat-Európai Magyar Protestáns Gyülekezetek Szövetsége
Nyugat-Európai Magyar Protestáns Gyülekezetek Szövetségének hivatalos honlapja
Online Hittan
"Ezt az összefoglalót elsősorban azoknak szántuk, akik ritkán jutnak el a templomba és kevés alkalmuk nyílik résztvenni a gyülekezet életében. Elsősorban rájuk gondoltunk, akik szívesen kereszteltetik meg a gyermeküket és fontosnak tartják a konfirmációt, de csak karácsonykor és húsvétkor járnak templomba. Valamint azokra a fiatalokra is, akik bár egyházi esküvőre készülnek, nem ismerik igazán egyházunk életét." (részlet a honlap bevezetőjéből)
Protestáns honlap
Protestáns Honlap - a magyar protestáns egyházakat és a közöttük levõ együttmûködést mutatja be.
Útitárs
Magyar Evangéliumi Lap